Falmouth University
Falmouth University

رتبه

Falmouth University Ranking

72

موقعیت جغرافیایی

Falmouth University Location

South England

Falmouth University Falmouth University

رتبه

University Ranking

72

موقعیت جغرافیایی

Img

South England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Falmouth, England
رسمی 1902
درصد دانشجویان بین المللی 8.1%
مشهور برای عکاسی. هنر. انیمیشن
شهریه بین المللی £15,000
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Falmouth, England
رسمی 1902
درصد دانشجویان بین المللی 8.1%
مشهور برای عکاسی. هنر. انیمیشن
شهریه بین المللی £15,000

بررسی اجمالی

دانشگاه فالموت یک دانشگاه چند هنره واقع در ساحل خط جنوب غربی انگلستان در کورنوال است. بر اساس دو دانشگاه در و شهر مجاور پنرین، در ابتدا در سال ۱۹۰۲ تاسیس شد و در سال ۲۰۱۲  به دانشگاه رسمی در انگلستان تبدیل شد دانشگاه دوره های هنری سنتی، تبلیغات، معماری و بازاریابی  برای دانشجویان ارائه می دهد.فالموت در سال های اخیر شاهد پیشرفت های قابل توجه و سرمایه گذاری بوده و یک مرکز رسانه ای جدید عکاسی و انیمیشن را در سال ۲۰۰۷ راه اندازی کرده است. این بخش یک کتابخانه و فضای آموزشی است که با همکاری دانشگاه اکستر افتتاح شده است و مرکز تحقیقات در زمینه اقتصاد دیجیتال و طراحی پایدار می باشددانشگاه فالموت قبلا برای اولین بار در انگلستان برای محیط دانشگاه، خدمات کتابخانه و رفاه دانشجویی در تارنمای تجربه دانشجویان تحصیلات تکمیلی رتبه بندی شده اند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه فالموت دارای یک جامعه بین المللی است که دانش آموزان می توانند با مسائل تاریخی یا فرهنگی در ملاقات ها، اجتماعات و شرکت در مسابقات شرکت کنند. این دانشگاه دوره های آموزشی رایگان خاصی برای دوره های مختلف ارائه می دهد و همچنین کلاس های مهارت های انگلیسی را در اختیار شما قرار می دهد.در ابتدای دوره تحصیلی یک سرویس تحویل رایگان از فرودگاه لندن فرودگاه هیترو وجود دارد و یک برنامه سه گانه جهت معرفی دانش آموزان به حومه شهر کورنیش، دانشگاه و دانشجویان آن وجود دارد.دانشگاه ، دانشجویان را در امور ویزا، حساب های بانکی، محل اقامت و استخدام نیز پشتیبانی می کند.

رتبه بندی

رتبه بندی سال ۲۰۱۹ دانشگاه Falmouth:

رتبه هشتاد و چهار در راهنمای the Times University Guide

رتبه پنجاه و دو در راهنمای the Guardian University Guide 

دانشگاه فالموت به طور مداوم برای هنر و طراحی در رتبه بالا در انگلستان قرار می گیرد. فالموت برای تجربه دانشجویان بین المللی درجه اول را در انگلستان و رتبه دوم را در جهان دارد.

محل اقامت

  خوابگاه دانشگاه فالموث دارای ۱۴۰۰ اتاق و ۲۳۳ سوئیت می باشد وهمچنین خوابگاه دیگر با ۱۵۶ تختخواب برای دانشجویان دوره پایه در دسترس میب اشد . این خوابگاه ها دارای تمام امکانات میباشند

موقعیت جغرافیایی

فالموت در کورنوال واقع در جنوب غربی انگلستان واقع شده است، منطقه ای از زیبایی طبیعی و تاریخ طولانی ارتباط با هنر است. این یک مقصد توریستی محبوب برای دیدگاه ها، سواحل و روستاهای کوچک است.کورنوال دارای میراث و فرهنگ متمایز از بقیه انگلستان است و ویژگی های شهر های پر جنب و جوش و مناظر صلح آمیز است. این یکی از گرمترین و خورشیدترین مناطق انگلیس می باشد.محوطه فالموث توسط باغهای سنتی گرم احاطه شده است که عمیق ترین بندر طبیعی در جهان است. پنرین یکی از قدیمی ترین شهرهای کورنوال است و دانشجویان می توانند معماری مدرن و تکنولوژی مدرن را تجربه کنند. 

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool