University of Essex

Rank 40
موقعیت جغرافیایی Essex, South East England
رسمی 1964
International Students 28.2%
مشهور برای علوم انسانی. علوم سیاسی. اقتصاد
شهریه بین المللی £12,285-16,170
Key Information
Location Essex, South East England
Established 1964
Famous Courses علوم انسانی. علوم سیاسی. اقتصاد
International Fees £12,285-16,170

بررسی اجمالی

ما اسکس هستیم: خانه افراد جسور و سرسخت ، محلی برای جاه طلبان و جسوران. ما یک جامعه نزدیک ، حمایتگر و خوشامدگو هستیم ، با یک نگاه جهانی قدرتمند و پیشگام. در سال ۲۰۱۸ ، Times Higher Education به عنوان "دانشگاه سال" انتخاب شد.

با بیش از ۱۵۵۰۰ دانشجو از بیش از ۱۴۷ کشور مختلف ، ما را به یکی از متنوع ترین دانشگاه های کره زمین تبدیل کرده است - شما می توانید جهان را در یک مکان در اسکس پیدا کنید. تحقیقات مهیج ما همچنین در حال تغییر جهان به سمت بهتر است و ما از نظر کیفیت تحقیق در رتبه ۲۵ انگلیس قرار داریم (The Times and Sunday Times Good University Guide 2021).

در اسکس توسط دانشگاهیان برجسته جهان در یک محیط حمایتی و تحقیقاتی آموزش می بینید. ما در چارچوب تعالی تدریس دارای رتبه طلا هستیم که به این معنی است که ما یک تجربه عالی آموزشی ارائه می دهیم. دانشجویان ما نیز مورد علاقه ما هستند. Essex در انگلیس ۱۵ مورد برتر برای رضایت کلی دانشجویان است (NSS 2019 ، دانشگاههای اصلی *).

این که آیا شما در پارک تاریخی زیبای پردیس Colchester ما ، مرکز شهر شلوغ و پر جنب و جوش ساوتند روی دریا ، یا در خانه با شکوه ما در Loughton تحصیل می کنید ، این شانس شما برای عضویت در یکی از خوشبخت ترین گروه های دانشجویی است دور و بر. انعطاف پذیری دوره های ما به شما این قدرت را می دهد که مواردی را که برای شما مهم هستند دنبال کنید. اکنون فرصتی برای پیوستن به برندگان جایزه نوبل ، کارگردانان برنده جایزه ، روسای جمهور ، بازیگران محبوب ، فضانوردان و بیش از ۷۵۰۰۰ فارغ التحصیل دیگر است که به شکل دادن به جهان و به اشتراک گذاشتن روح اسکس خود ادامه داده اند.

برای یک چالش آماده هستید و می خواهید در دنیای اطراف خود تأثیر بگذارید؟

به خانه خوش آمدی.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

 دانشگاه اسکس طیف گسترده ای از خدمات قبیل، ویزا، محل اقامت و استخدام دانشجویان را پشتبانی می کند

دانشجویان با دسترسی به وب سایت دانشگاه اسکس همچنین اطلاعاتی در مورد موضوعاتی شامل مهاجرت ، امور مالی و مهارت های آموزشی را کسب کنند که همه آنها به منظور کمک به دانشجویان بین المللی برای راحتی در دانشگاه اسکس میباشد . برنامه رایگان انگلیسی آکادمیک در پاییز و بهار نیز برای دانشجویان بین المللی ارائه میشود 

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه اسکس برای سال ۲۰۲۱ :

- رتبه ۴۰ در راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۸۵ در راهنمای the Guardian University Guide

- رتبه ۴۱۱ در راهنمای  the QS World University Rankings

 

 

محل اقامت

دانشگاه اسکس اقامت دانشجویان بین المللی را در طول تحصیلشان تضمین میکند و بهترین امکانات در در اختیار دانشجویان قرار میدهد این امکانات شامل آپارتمان های خصوصی و گروهی با امکانات کامل میباشد .قابل ذکر است که خدمات اقامتی دانشگاه اسکس از کیفیت  بسیار بالایی برخوردار بوده وهمچنین میزان درصد رضایت دانشجویان از امکانات اقامتی دانشگاه بیش از ۹۰ درصد میباشد . دانشگاه اسکس در سال ۲۰۰۹، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ جزء برترین دانشگاه های برتر انگلستان برای خدمات خوابگاهی و اقامتی در انگلستان معرفی شد.

 

 

 

موقعیت جغرافیایی

بزرگترین محوطه دانشگاه اسکس در پارک زیبا در کولچستر، قدیمی ترین شهر ثبت شده انگلستان واقع شده است. دانشگاه اسکس دارای یک پردیس پیشرفته دیگر در Southend ، یکی از امن ترین شهرهای انگلستان است. فاصله هر سه پردیس با لندن کمتر از یک ساعت است و بندر هارویچ نیز در همین نزدیکی است.

پنج به پردیس ساوتند از خیابان عالی در یک پردیس جدید چند میلیون پوندی دسترسی پیدا می کند. دانشگاه لاوتون  تنها ۵ دقیقه به نزدیکترین ایستگاه مترو لندن ، دبدن ، در انتهای شرقی خط مرکزی و ۳۵ دقیقه از ایستگاه خیابان لیورپول فاصله دارد.

فارغ التحصیلان

 • Óscar Arias (رئیس جمهور کاستاریکا و برنده جایزه نوبل)
 • Daniel Libeskind (معمار)
 • John Bercow (سخنران رئیس مجلس)
 • Christopher A. Pissarides (برنده جایزه نوبل و اقتصاددان)

You might also be interested in

Essex دوره های تحصیلی جدید دانشگاه

دوره های تحصیلی جدید دانشگاه Essex Read more

دوره های تحصیلی جدید Essex

.دوره های دانشگاهی جدیدی را برای دانشجویان ارائه می دهد EssexRead more

Essex دانشگاه برتر سال

 Essex دانشگاه برتر سالRead more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool
 • Study at University of Birmingham