Edge Hill University
Edge Hill University

رتبه

Edge Hill University Ranking

55

موقعیت جغرافیایی

Edge Hill University Location

North England

Edge Hill University

رتبه

University Ranking

55

موقعیت جغرافیایی

Img

North England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Ormskirk, England
رسمی 1885
درصد دانشجویان بین المللی 1.4%
مشهور برای  روانشناسی. تاریخ. آموزش
شهریه بین المللی £11,575
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Ormskirk, England
رسمی 1885
درصد دانشجویان بین المللی 1.4%
مشهور برای  روانشناسی. تاریخ. آموزش
شهریه بین المللی £11,575

بررسی اجمالی

  این دانشگاه در سال ۱۸۸۵ تأسیس شد و هم اکنون ۱۰۰۰۰ دانشجو تمام وقت و ۳۰۰۰ پاره وقت در این دانشگاه تحصیل میکنند .در سال  ۲۰۱۴ این دانشگاه برنده جایزه آموزش برتر بریتانیا و سالهای ۲۰۰۸ ،۲۰۱۱ و ۲۰۱۱ نامزده جوایز دانشگاههای برترانگلستان شد این دانشگاه در سال ۱۸۸۵ تاسیس شده است و در حال حاضر میزبان ۱۵۰۰۰ دانش آموز است. با توجه به وضعیت تحصیلی دانشگاه در سال ۲۰۰۵، کیفیت بالای تحصیلی در دوره های آموزش دبیران شناخته شد و در سال ۲۰۱۴ ، ۲۰۰۸، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ جایزه "دانشگاه سال تحصیلی عالی" را دریافت کرده است.در آخرین بررسی ملی دانشجویان،میزان درصد رضایت دانشجویان از این دانشگاه بیش از  ۸۵٪ می باشد. این دانشگاه در زمینه بازسازی در بخش ورزشی و اقامتی بیش از ۲۰۰ میلیون پوند سرمایه گذاری کرده است.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

 یک مرکز اختصاصی برای آموزش بین المللی است که می تواند در زمینه ویزا، اشتغال و اقامت در دانشگاه پشتیبانی می کند. یک ملاقات و خدمات از فرودگاههای منچستر و لیورپول برای تازه واردان صورت می گیرد .

 

رتبه بندی

رتبه بندی۲۰۲۰ دانشگاه Edge Hill University:

رتبه ۵۵ در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۴۸ در راهنمای the Guardian University Guide

جدیدترین بررسی ملی دانشجویان، اتحادیه دانشجویان، این دانشگاه را به عنوان بهترین مشترک در شمال غربی معرفی کرده است. با توجه به نظرسنجی تحصیلات عالی که توسط اداره آمار آموزش عالی انجام می شود، ۹۳.۴ درصد از دانش آموزان شش ماه پس از فارغ التحصیلی می توانند در سطح عالی تحصیل کنند و یا در حرفه مربوطه مشغول بکار شوند .پس از چارچوب تحقيقاتی ۲۰۱۴، تمام پژوهش های ارائه شده، تحقيقات این دانشگاه از سطح بين المللي عالی يا "پيشرفته جهان" ارائه شده است.

 

 

محل اقامت

اقامت دانشجویان در سال اول از سوی دانشگاه تضمین شده است و در سال های بعد دانشجویان میتوانند با همکاری مشاورین ما سوئیت و یا آپارتمان موری نظر خود را پیدا کنند.خوابگاه این دانشگاه با بیش از ۳۰۰ اتاق دانشجویی با تمامی امکانات رفاهی می باشد.تیم اقامتی می تواند به دانش آموزان در یافتن مکان های خصوصی در نزدیکی پردیس اصلی کمک کند

 

موقعیت جغرافیایی

این دانشگاه در شهر اورمسکیرک در شمال غرب انگلستان واقع شده است و سفر از این شهر به دیگر نقاط کشور راحت میباشد و دسترسی به فرودگاه بین المللی لیورپول و منچستر بسیار آسان می باشد . همچننی فاصله  دانشگاه تا لندن ۳ ساعت با قطار است 

فارغ التحصیلان

 • Stuart Maconie (نویسنده و روزنامه نگار)
 • Jonathan Pryce  (بازیگر)
 • Sue Smith  (فوتبالیست بین المللی انگلستان)
 • Danny Howard   (مجری شبکه DJ و BBC)   
 • Helena Normanton  (اولین وکیل زن در سال ۱۹۹۲  در انگلستان)
علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool