Edge Hill University

Rank 70
موقعیت جغرافیایی Ormskirk, England
رسمی 1885
International Students 1.4%
مشهور برای محاسبات ، بازرگانی و آموزش
شهریه بین المللی £12,500-13,500
Key Information
Location Ormskirk, England
Established 1885
Famous Courses محاسبات ، بازرگانی و آموزش
International Fees £12,500-13,500

بررسی اجمالی

دانشگاه اج هیل در سال ۱۸۸۵ تاسیس شد و در حال حاضر میزبان ۱۵۰۰۰ دانشجو است. این دانشگاه به دلیل کیفیت بالای دوره های محاسبات ، تجارت و تربیت معلم شناخته شده است و در سال ۲۰۱۴ پس از نامزدی در سال های ۲۰۰۸، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ و اخیراً در سال ۲۰۲۰ جایزه 'دانشگاه سال برتر Times Times' را دریافت کرد.

هنگامی که در چارچوب تعالی تدریس ملی (TEF) ارزیابی می شود ، دانشگاه اج هیل برای ارائه "آموزش ، یادگیری و نتایج مداوم (TEF) برجسته برای دانشجویان خود" به بالاترین رتبه ممکن طلا دست یافت. Edge Hill همچنین توسط The Times و Sunday Times Good University Guide ۲۰۲۰ به عنوان ۱۰ دانشگاه برتر مدرن رتبه بندی شده است. Edge Hill به طور مداوم به خاطر دستاوردهای برجسته در پشتیبانی دانشجویان ، اشتغال فارغ التحصیلان و نوآوری و همچنین نقش مهمی در تغییر زندگی شناخته می شود. ۹۵.۸٪ از دانشجویان Edge Hill در مدت ۱۵ ماه پس از فارغ التحصیلی شاغل هستند یا در ادامه تحصیل هستند (نتایج تحصیلات تکمیلی 2017/18).

خدمات برای دانشجویان بین المللی

Edge Hill دارای یک مرکز اختصاصی برای آموزش بین الملل است که می تواند از ویزا ، اشتغال و محل اقامت در دانشگاه پشتیبانی کند. برای ورود تازه وارد ، از فرودگاه های منچستر و لیورپول ، خدمات ملاقات و استقبال برای دانشجویان انجام می گیرد.

پس از استقرار در دانشگاه ، دانشجویان می توانند به برنامه Global Friends بپیوندند ، که دانشجویان فعلی بین المللی را برای ایجاد پشتیبانی در ابتدای زندگی دانشگاه با دانشجویان تازه وارد ارتباط می دهد.

دوره های مقدماتی انگلیسی نیز برای دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد همراه با برنامه های بنیاد بین المللی ارائه می شود.

رتبه بندی

 

 •  the Times University Guide 2021 رتبه ۷۰ در راهنمای
 •  the Guardian University Guide 2021 رتبه ۷۵ در راهنمای 

ٰ جدیدترین نظر سنجی دانشجویان ملی ، اتحادیه دانشجویی Edge Hill را به عنوان بهترین اتحادیه در شمال غرب ارزیابی کرده است و به دنبال چارچوب تعالی پژوهشی ۲۰۱۴ ، در همه زمینه های ارائه شده تحقیقاتی "عالی بین المللی" یا "پیشرو در جهان" ارائه شده است.

محل اقامت

اقامت دانشجویان در سال اول از سوی دانشگاه تضمین شده است و در سال های بعد دانشجویان میتوانند با همکاری مشاورین ما سوئیت و یا آپارتمان موری نظر خود را پیدا کنند.خوابگاه این دانشگاه با بیش از ۳۰۰ اتاق دانشجویی با تمامی امکانات رفاهی می باشد.تیم اقامتی می تواند به دانش آموزان در یافتن مکان های خصوصی در نزدیکی پردیس اصلی کمک کند

 

موقعیت جغرافیایی

این دانشگاه در شهر اورمسکیرک در شمال غرب انگلستان واقع شده است و سفر از این شهر به دیگر نقاط کشور راحت میباشد و دسترسی به فرودگاه بین المللی لیورپول و منچستر بسیار آسان می باشد . همچننی فاصله  دانشگاه تا لندن ۳ ساعت با قطار است 

فارغ التحصیلان

 • Stuart Maconie (نویسنده و روزنامه نگار)
 • Jonathan Pryce  (بازیگر)
 • Sue Smith  (فوتبالیست بین المللی انگلستان)
 • Danny Howard   (مجری شبکه DJ و BBC)   
 • Helena Normanton  (اولین وکیل زن در سال ۱۹۹۲  در انگلستان)

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool
 • Study at University of Birmingham