University of East London

Rank 129
موقعیت جغرافیایی London, England
رسمی 1992
International Students 7%
مشهور برای روانشناسی. معماری. رسانه. طراحی مد.علوم ورزشی
شهریه بین المللی £11,880
Key Information
Location London, England
Established 1992
Famous Courses روانشناسی. معماری. رسانه. طراحی مد.علوم ورزشی
International Fees £11,880

بررسی اجمالی

 قدمت دانشگاه لندن به سال ۱۸۹۸ بر میگردد ولی در سال ۱۹۹۲ به عنوان یک دانشگاه رسمی در انگلستان معرفی شده است. در حال حاضر ۱۳۵۰۰ دانش آموز از ۱۳۵ کشور ثبت نام کرده اند و دانشگاه های داکلند و استراتفرد در شرق  لندن و در نزدیکی مرکز مالی اصلی قرار دارند که میزبانی بازی های المپیک ۲۰۱۲ را برعهده داشت. پردیس لندن اولین دانشگاه جدید دانشگاه لندن در ۵۰ سال بوده است.این دانشگاه رتبه دوم را در انگلستان برای تدریس کیفیت ( رتبه بندی تحصیلی دانشگاه های برتر) و در فهرست ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان رتبه بندی شده سات (رتبه بندی دانشگاه تایمز تحصیلات دانشگاهی ۲۰۱۸). علاوه بر این، دانشگاه در دهه گذشته در انگلستان (دانشگاه تایمز تحصیلات ۲۰۱۸ ) بیشترین پیشرفت تحصیلی را در دانشگاه ایفا کرده است.نقاط قوت علمی شامل معماری و هنرهای تجسمی، مهندسی عمران، مطالعات فرهنگی و رسانه ای، آموزش، روانشناسی و علوم ورزشی می باشد. این دانشگاه شهرت جهانی در رشته ورزشدارد و از سال ۲۰۰۵ پروژه های المپیک و پارالمپیک را شامل تحقیقات، مشارکت دانشجویان و مشارکت های ورزشی کرده است.

 

 

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دفتر بین المللی دانشگاه بین المللی لندن از مراحل اولیه فرآیند درخواست برای رسیدن به لندن هدایت می کند. پیش از شروع دوره برای دانشجویان بین المللی یک برنامه جهت گیری آزاد وجود دارد.دوره های آمادگی آکادمیک برای برخی از برنامه های کارشناسی نیز در دسترس است.

رتبه بندی

رتبه بندی سال ۲۰۲۱ University of East London:

 • رتبه ۱۲۹ در راهنمای the Times University Guide 
 • رتبه ۱۱۲ در راهنمای the Guardian University Guide 

 بیش از ۹۴٪ از تحقیقات این دانشگاه توسط "چارچوب تعالی پژوهشی ۲۰۱۴" به طور جهانی معرفی شده اند.

محل اقامت

UEL دارای محل اقامت ایمن ، کنار آب و دانشگاه با سیستم امنیتی ۲۴ ساعته است. حدود ۱۲۰۰ اتاق در دهکده دانشجویی UEL موجود است. همه اتاق ها از امکانات زیر اتاق و نقاط دسترسی به اینترنت برخوردار هستند.

چندین سالن اقامت خصوصی که در این نزدیکی هست اداره می شود. خدمات اسکان می تواند در مورد مشاغل خانه و چیدمان های خانه راهنمایی کند.

 

موقعیت جغرافیایی

بعد از المپیک سال ۲۰۱۲ انگلستان سرمایه گذاری عظیمی در شرق انگلستان انجام داده است برای همین منظور شرق انگلستان دارای امکانات مدرن و پیشرفته میباشد.دانشگاه لندن بیش از ۱۱۰ میلیون پوند در زمینه توسعه و نوسازی  دانشگاه سرمایه گذاری کرده است

فارغ التحصیلان

 • Gemma Gibbons (قهرمان جودو)
 • Edison James (نخست وزیر سابق دومینیکا)
 • Adam Gemili (Team GB Sprinter, 2012 Olympics)
 • Aimee Willmott (Double Commonwealth and European medallist)

You might also be interested in

دانشگاه شرق لندن از ماه سپتامبر تدریس دوگانه را ارائه می دهد

دانشگاه شرق لندن اعلام کرده است که از این ماه سپتامبر به دلیل استقبال دانشجویان از دانشگاه در دانشگاه ، آموزش دوگانه ارائه می دهند.Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool
 • Study at University of Birmingham