University of East Anglia
University of East Anglia

رتبه

University of East Anglia Ranking

21

موقعیت جغرافیایی

University of East Anglia Location

Central England

University of East Anglia

رتبه

University Ranking

21

موقعیت جغرافیایی

Img

Central England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Norwich, England
رسمی 1964
درصد دانشجویان بین المللی 19.5%
مشهور برای علوم محیط زیست .نوشتن خلاقانه. مدیریت ارشد بازرگانی  
شهریه بین المللی £16,100-19,400
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Norwich, England
رسمی 1964
درصد دانشجویان بین المللی 19.5%
مشهور برای علوم محیط زیست .نوشتن خلاقانه. مدیریت ارشد بازرگانی  
شهریه بین المللی £16,100-19,400

بررسی اجمالی

   دانشگاه شرق آنجلیا بزرگتربن مجتمع های ورزشی فرهنگی و اجتماعی  را در انگلستان دارد و مرکز هنرهای تجسمی سینزبوریس در محوطه دانشگاه آنجلیا قرار دارد

دانشگاه شرق انگلیا انگلستان یک دانشگاه بین المللی مشهور، امکانات آموزشی، اجتماعی و فرهنگی جهان را برای بیش از ۱۵۰۰۰ دانش آموز از بیش از ۱۰۰ کشور مختلف جهان فراهم می کند.

این دانشگاه در رتبه بندی دانشگاهی ۲۰۱۹، در لیست ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان رتبه بندی شده است (رتبه بندی جهانی تحصیلی 2015-18)، و تدریس آن به تازگی در چارچوب تعالیم عالی تربیتی-۲۰۲۰ ۲۰۱۷ برگزار شد.

محوطه امن در ۳۶۲ هکتار پارک که در سه مایلی شهر زیبای و تاریخی نورویچ واقع شده است، برنده جایزه اقامتی و مرکز هنرهای تجسمی سینزبری است که همچنین دارای گالری هنری عمومی  و بزرگترین مجموعه ورزشی در انگلستان است.

دانشگاه ایالتی انگلستان با استانداردهای بین المللی برتری در زمینه تدریس و تحقیق، امکانات برجسته و پشتیبانی جامع را برای دانشجویان ارائه می دهد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

تیم بین المللی دانشجویان بین المللی را در طول زمان تحصیلی آنها در دانشگاه، پشتیبانی و مشاوره می کنند.

راهنمای پیش از خروج صادر شده توسط تیم مسکن، جزئیات مفیدی و عملی در مورد ویزا، سفر به نورویچ و دانشگاه را ارائه می کند. در طول هفته رسمی، تیم مشاوره دانشجویی برنامه های گرایشی را سازماندهی می کند، رویدادهای را برگزار می کند و همچنین فرصتی برای درخواست یک دوست بریتانیایی از طریق طرح دوستان در تلاش برای کمک به حل و فصل در زندگی دانشگاه ارائه می دهد.

برنامه سالانه رویدادهای اجتماعی و سفرها از دیگر خدمات دانشگاه برای دانشجویان است و همه دانش آموزان بین المللی با اخبار به روز و مشاوره های مهم از طریق لیست ایمیل های بین المللی دانشجویان آگاه می شوند. تیم مشاورتی با سازمان ها، اداره ها و شورای بریتانیا ارتباط نزدیکی دارد که از نیازهای دانشجویان بین المللی آگاه باشند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه شرق انگلیا برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۲۳ در راهنمای the Times University Guide

رتبه ۳۰در راهنمای the Guardian University Guide 

رتبه ۳۱۴  در راهنمای the QS World University Rankings

دانشگاه شرق انگلیا انگلستان اولین دوره نوشتن خلاقیت در انگلستان را تاسیس کرد و پیشرفت علمی در زمینه علوم زیستی داشت. برنامۀ تحقیقاتی ۲۰۱۴ بریتانیا رتبه دهم را برای تحقیق در دانشگاه بریتیش کلمبیا گرفت. ۸۲ از تحقیقات این دانشگاه٪ به عنوان "پیشرو در جهان" یا "بین المللی عالی" طبقه بندی شده اند و پیشرفت های علمی دیگری در زمینه های هنر، علوم، بهداشت و علوم اجتماعی نیز داشته است.

محل اقامت

دانشجویان بین المللی جدید که قبل از مهلت مقرر در نظر گرفته شده اند، اقامتشان از سوی دانشگاه تضمین شده است. و یک سوم از ۳۴۰۰۰ اتاق های دانشگاه نوساز هستند. دانشگاه انگلیا برخی از اقامتگاه های دانشگاهی را با کمترین هزینه در انگلستان ارائه می دهد.

دانشگاه دارای بیش از ۲۰۰۰ اتاق در محوطه دانشگاه موجود است. حدود ۶۰۰ اتاق  دانشجویی در نزدیکی نورفولک و سافولک قابل دسترس هستند.  همچنین دانشجویان میتوانند در مسکن های  خصوصی در نورفولک اقام کنند 

 

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه شرق انگلیا دانشگاهی در فاصله ۳۰۰ هکتار از پارک نورد  در دو مایلی از مرکز نورویچ قرار دارد. محوطه دانشگاه برای عموم مردم آزاد است و سالانه هزاران نفر از زیبایی پارک ، جنگل و دریاچه آن بازدید می کنند

دانشگاه شرق انگلستان دسترسی سیریع به این فرودگاه بین المللی نورویچ را دارد و فاصله دانشگاه تا لندن کمتر از دو ساعت با قطار است. این شهر منطقه ای است که هر هفته هزاران بازدید کننده را جذب می کند تا از خرید و فعالیت های اجتماعی لذت ببرند. دانشگاه شرق انگلیا در سمت جنوب غربی این شهر واقع شده است، فقط ۱۵ دقیقه از مرکز فاصله دارد و خدمات اتوبوسرانی منظم ۲۴ ساعته زندگی در این شهر را آسانتر می کند. فرودگاه نورویچ به فرودگاههای بزرگ انگلستان متصل بوده و فاصله فرودگاه تا  دانشگاه، تنها ۱۰ تا ۱۵ می باشد

فارغ التحصیلان

  • Kazuo Ishiguro (نویسنده)
  • Sir Paul Nurse (برنده جایزه نوبل و رئیس انجمن سلطنتی)
  • Ian McEwan (نویسنده)
  • Matt Smith (بازیگر)

You might also be interested in...

دانشگاه شرق لندن برای چهار جایزه دانشجویی پرستاری نامزد شده است

دانشگاه شرق لندن در جوایز Student Nursing Times نامزد چهار عنوان شده است. Read more

اطلاعات لازم در مورد تحصیل در رشته حقوق در انگلستان

اگر دانشجوی بین المللی هستید که یک مدرک کارشناسی غیر قانونی را گذرانده اید اما مایل به تبدیل شدن به یک وکیل ، وکالت یا وکالت هستید ، باید یک دوره تبدیل… Read more

بهترین مدرک مترجمی در دانشگاه های انگلستان

مترجمی رشته پرطرفدار در انگلستان Read more

بهترین دانشکده های دندانپزشکی در انگلستان

تحصیل در رشته دندانپزشکی در انگلستان  Read more

پنج دانشگاه برترانگلستان در علوم قانونی

پنج دانشگاه برترانگلستان در علوم قانونی Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool