University of East Anglia

Rank 21
موقعیت جغرافیایی Norwich, England
رسمی 1963
International Students 19.5%
مشهور برای علوم محیط زیست .نوشتن خلاقانه. مدیریت ارشد بازرگانی  
شهریه بین المللی £16,100-19,400
Key Information
Location Norwich, England
Established 1963
Famous Courses علوم محیط زیست .نوشتن خلاقانه. مدیریت ارشد بازرگانی  
International Fees £16,100-19,400

بررسی اجمالی

دانشگاه East Anglia (UEA) یک دانشگاه مشهور بین المللی است که در محوطه دانشگاه مستقر است و امکانات دانشگاهی ، اجتماعی و فرهنگی در سطح جهانی را برای بیش از ۱۵۰۰۰ دانشجو از بیش از ۱۰۰ کشور جهان فراهم می کند.

این دانشگاه در میان ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان (Times Higher Education World Rankings 2021) رتبه بندی شده است و با داشتن رتبه طلا در چارچوب تعالی تدریس (2017-2021) ، آموزش آن از بالاترین کیفیت برخوردار است.

UEA در ۳۰۰ هکتار زمین پارک واقع شده است و فقط سه مایل از شهر پر جنب و جوش و تاریخی نورویچ فاصله دارد. پردیس مینی شهر UEA هر آنچه را که لازم دارید یک جا دارد. دانشگاه امن دارای طیف گسترده ای از محل اقامت ، مرکز هنرهای تجسمی Sainsbury است. یک گالری هنری هنری پیشرفته و امکانات ورزشی مشهور پردیس در Sportspark آن.

با داشتن استانداردهای بین المللی تعالی در آموزش و پژوهش ، امکانات برجسته و پشتیبانی همه جانبه ، دانشگاه East Anglia یک تجربه مطالعه واقعا بی نظیر را ارائه می دهد.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

تیم مشاوره بین المللی دانشجویان اطلاعات ، پشتیبانی و مشاوره ای را به کلیه دانشجویان بین المللی و خانواده های آنها در طول مدت حضور در UEA ارائه می دهد.

راهنمای قبل از عزیمت توسط تیم اقامتی ، جزئیات مفید و کاربردی در مورد اخذ ویزا ، سفر به نورویچ و دانشگاه را ارائه می دهد. در طول هفته ورود ، تیم مشاوره دانشجویی برنامه هایی را جهت دهی می کند ، رویدادهایی را برگزار می کند و همچنین فرصتی را برای درخواست یک دوست انگلستان از طریق طرح UEA Friends در تلاش برای کمک به زندگی دانشگاه ارائه می دهد.

برنامه ای از رویدادها و سفرهای اجتماعی در طول سال وجود دارد و همه دانشجویان بین المللی از طریق لیست ایمیل دانشجویان بین المللی ، با اخبار و توصیه های مهم به روز می شوند. تیم مشاوره برای اطمینان از اینکه نگرانی ها و نیازهای جامعه دانشجویی بین المللی شرق آنجلیا به خوبی نمایانده می شود ، ارتباط نزدیکی با سازمان هایی مانند وزارت امور داخله و شورای انگلیس برقرار می کند.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه East Anglia برای سال  ۲۰۲۱ :

 • رتبه  ۲۱ در راهنمای the Times University Guide
 • رتبه  ۳۸ در راهنمای the Guardian University Guide 2021
 • رتبه  ۲۰۰ در راهنمای the Times Higher Education World University Rankings 2021
 • رتبه  ۳۳۳ در راهنمای the QS World University Rankings 2021

UEA برای طیف گسترده ای از رشته ها از جمله اولین دوره نوشتن خلاق در انگلستان بسیار شناخته شده است. این شهر همچنین به دلیل تحقیقات پیشرفته علوم محیطی مشهور است. در جدیدترین چارچوب تعالی پژوهشی ، دانشگاه East Anglia از نظر کیفیت نتایج تحقیقاتی خود در انگلیس در رتبه ۱۰ قرار گرفت (Times Higher REF Analysis 2014).

محل اقامت

دانشجویان بین المللی جدیدی که قبل از پایان مهلت مقرر اقدام می کنند ، با طیف گسترده ای از گزینه ها و بیش از ۳۰۰۰ اتاق ، محل اقامت را تضمین می کنند. دانشگاه East Anglia بهترین اقامتگاه های دانشگاهی با ارزش را در انگلستان ارائه می دهد که هم اتاق خواب اختصاصی دارد و هم حمام مشترک ، هرکدام آشپزخانه و غذاخوری مخصوص خود را دارند.

اقامتگاههای اجاره ای خصوصی در نورفولک و همچنین اقامتگاههای خانوادگی با خانواده های انگلیسی که در نزدیکی آنها زندگی می کنند در دسترس است.

موقعیت جغرافیایی

UEA یک دانشگاه دانشگاهی است که در 300 هکتار پارک پارک نوردی واقع در دو مایلی مرکز شهر نورویچ واقع شده است. محوطه دانشگاه و محوطه آن فضای سبز زیادی را برای مطالعه ، کاوش یا لذت بردن از زیبایی های پارک ، جنگل ها و دریاچه برود فراهم می کند.

UEA از طریق جاده ، راه آهن و هوا به راحتی قابل دسترسی است. با فرودگاه بین المللی نورویچ به خوبی سرو می شود و با قطار از لندن کمتر از دو ساعت فاصله دارد. این شهر یک مرکز منطقه ای مهم است که هر هفته هزاران بازدید کننده را برای لذت بردن از خرید و فعالیت های اجتماعی به خود جذب می کند. دانشگاه East Anglia در ضلع جنوب غربی شهر و فقط 15 دقیقه با مرکز فاصله دارد و با سرویسهای منظم اتوبوس در طول شبانه روز ارائه می شود. فرودگاه نورویچ با بسیاری از فرودگاه های مهم انگلستان پیوندهای ارتباطی دارد که پس از ورود فقط ۱۰-۱۵ دقیقه طول می کشد تا به محوطه دانشگاه برسد.

فارغ التحصیلان

 • Kazuo Ishiguro (نویسنده)
 • Sir Paul Nurse (برنده جایزه نوبل و رئیس انجمن سلطنتی)
 • Ian McEwan (نویسنده)
 • Matt Smith (بازیگر)

You might also be interested in

دانشگاه شرق لندن دوره های گسترده ای را برای ورود به ژانویه 2021 ارائه می دهد

دانشگاه شرق لندن اعلام کرده است طیف گسترده ای از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد برای شروع ژانویه 2021 قابل استفاده خواهد بود.Read more

دانشگاه شرق لندن برای چهار جایزه دانشجویی پرستاری نامزد شده است

دانشگاه شرق لندن در جوایز Student Nursing Times نامزد چهار عنوان شده است.Read more

اطلاعات لازم در مورد تحصیل در رشته حقوق در انگلستان

اگر دانشجوی بین المللی هستید که یک مدرک کارشناسی غیر قانونی را گذرانده اید اما مایل به تبدیل شدن به یک وکیل ، وکالت یا وکالت هستید ، باید یک دوره تبدیل…Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool
 • Study at University of Birmingham