University of Dundee

Rank 23
موقعیت جغرافیایی Dundee, Scotland
رسمی 1881
International Students 12.9%
مشهور برای پزشکی.دندانپزشکی.هنر و طراحی
شهریه بین المللی £14,950-17,950
Key Information
Location Dundee, Scotland
Established 1881
Famous Courses پزشکی.دندانپزشکی.هنر و طراحی
International Fees £14,950-17,950

بررسی اجمالی

دانشگاه داندی در سال ۱۸۸۱ تاسیس شد و برای دانشجویان ورودی به حرفه های سنتی ، از جمله حقوق ، پزشکی و دندانپزشکی و همچنین زمینه های نوظهور مانند علوم زندگی ، شهرت قابل توجهی پیدا کرده است. دانشکده هنر و طراحی دانکن جوردستون یکی از برترین مدارس هنری در انگلستان است ، در حالی که دانشکده پزشکی دانشگاه داندی در ۵  رتبه برتر انگلیس قرار دارد. داندی همچنین بر اساس راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۲۰ ، در اسکاتلند رتبه ۱  و در رشته حقوقی در انگلیس چهارم است.ند

مستقر در شهر داندی در ساحل شرقی شرقی اسکاتلند ، تمرکز بر مدارک حرفه ای و حرفه ای به این معنی است که داندی از نظر اشتغال فارغ التحصیلان نمره خوبی کسب می کند و فقط فارغ التحصیلان Oxbridge متوسط حقوق شروع بالاتری دارند.

داندی در سالهای اخیر از نظر رضایت دانشجویی امتیاز بالایی کسب کرده است و بسیاری از مدارک در دانشگاه شامل یک گزینه برنامه ریزی شغلی و کارآموزی است ، با دانشجویان وب سایت توسعه شخصی خود را برای کار در اختیار دارند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه داندی می تواند دانشجویان خارجی را هنگام ورود به فرودگاه ادینبورگ ملاقات کند ، در حالی که بسته های ورود نیز ارائه می شود که به تعدادی از سوالات مربوط به اقامت در محیط جدید شما پاسخ می دهد. رویدادها در طول سال با در نظر گرفتن دانشجویان بین المللی ترتیب می شوند ، در حالی که خدمات مشاوره بین المللی در طول سال از طیف وسیعی از موضوعات - از جمله مسائل ویزا - کمک و پشتیبانی می کنند.

دوره های پیش از آموزش زبان انگلیسی ، و همچنین دروس رایگان زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی ، در دسترس است و شامل نوشتن دانشگاهی ، مهارت های سمینار و گوش دادن و یادداشت برداری است.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه داندی برای سال ۲۰۲۱ :

- رتبه ۲۳ در راهنمای the Times University Guide

- رتبه ۱۹ در راهنمای the Guardian University Guide 

- رتبه ۳۱۹ در راهنمای the QS World University Rankings

دانشکده هنر و طراحی دانکن و دانشکده پزشکی اردنستون، شهرت بین المللی مشهور و در جدول لیگ دانشگاه های انگلستان دارد. دانشگاه داندی به طور مرتب در میان ۲۰۰ دانشگاه برتر دنیا حضور دارد و بهترین امکانات اسکان، امکانات اقامتی و دانشجویی در اسکاتلند است. رشته تحصیلی آناتومی و فیزیولوژی، دندانپزشکی و علوم اجتماعی همه در رتبه ده عنوان برتر در انگلستان قرار دارند.

در دسامبر ۲۰۱۴ در چارچوب تحقیقاتی ۲۰۱۴، بالاترین سطح تحقیقات ۴ ستاره و «پیشرو در جهان» را در علوم زیستی در انگلستان به ثبت رسانده است.

 

محل اقامت

اقامت برای کلیه دانشجویانی که در مهلت مقرر متقاضی می شوند ، با چهار سالن در محوطه دانشگاه اصلی یا نزدیک به آنها تضمین شده است. همچنین آپارتمانهای متعلق به دانشگاه در این شهر وجود دارد که طی ده سال گذشته ساخته یا مرمت شده اند. دفتر اسکان می تواند در یافتن محل اقامت خصوصی به دانشجویان کمک کند.

موقعیت جغرافیایی

داندی چهارمین شهر بزرگ اسکاتلند است و در ساحل شرقی این کشور در کنار رودخانه Tay واقع شده و توسط تپه ها و زمین های کشاورزی احاطه شده است. برخی از کمترین هزینه های زندگی برای دانشجویان در انگلستان است که 14٪ ارزان تر از متوسط انگلستان است. این شهر همچنین آفتابی ترین شهر اسکاتلند ، اولین شهر طراحی یونسکو در انگلیس و محل موزه جدید V&A Dundee است.

فرودگاه داندی برای کسانی که می خواهند از هیترو یا گاتویک متصل شوند ، مستقیماً به فرودگاه لندن سیتی پرواز می کند ، در حالی که سایر فرودگاه های اسکاتلند مانند گلاسگو ، ادینبورگ یا آبردین نیز مقصد بین المللی را ارائه می دهند.

فارغ التحصیلان

 • Sir Robert Alexander Watson-Watt (فیزیکدان)
 • Gary Lightbody (نوازنده و آهنگساز)
 • Sir James W. Black (داروساز و برنده جایزه نوبل)
 • Alan Johnston ( خبرنگار BBC)

You might also be interested in

بورس تحصیلی دانشجویان جهانی در دانشگاه داندی

دانشگاه داندی اعلام کرده است که بورس های تحصیلی تابعیت جهانی را به ارزش ۵۰۰۰ پوند (در هر سال تحصیل در صورت پرداخت هزینه) به متقاضیان الهام بخش خود اعطا…Read more

بهترین دانشگاه های انگلیس برای تحصیل در رشته مهندسی صنایع

درباره بهترین دانشگاه ها برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در انگلیس بیشتر بدانید.Read more

داندی دانشگاههای انگلیس را در رده بندی سلامتی و بهزیستی رهبری می کند

دانشگاه داندی بهترین دانشگاه در انگلیس برای حمایت از حرفه های مراقبت های بهداشتی و سلامتی دانشجویان و کارکنان متعاقب مسابقات رتبه بندی تأثیرگذاری ۲۰۲۰…Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool
 • Study at University of Birmingham