University of Chichester
University of Chichester

رتبه

University of Chichester Ranking

46

موقعیت جغرافیایی

University of Chichester Location

South England

University of Chichester University of Chichester

رتبه

University Ranking

46

موقعیت جغرافیایی

Img

South England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Chichester, England
رسمی 2005
درصد دانشجویان بین المللی 2.8%
مشهور برای هنر.ورزش.تاریخ
شهریه بین المللی £10,920-14,450
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Chichester, England
رسمی 2005
درصد دانشجویان بین المللی 2.8%
مشهور برای هنر.ورزش.تاریخ
شهریه بین المللی £10,920-14,450

بررسی اجمالی

دانشگاه چیچستر در دو محوطه دانشگاه چیچستر و باگنور رجیس مستقر شده است  که قدمت تاریخی آن به سال ۱۸۳۹ برمی گردد .دانشگاه چیچستر در سال ۲۰۰۵ به عنوان یکی از دانشگاه های رسمی در انگلستان شناخته شد. این دانشگاه  بیش از ۵۰۰۰ دانش آموز  از سراسر جهان را دارد.دانشکده بیشاب اودر بر تمام دوره های ورزشی مبتنی بر انگلیسی، هنرهای زیبا، تاریخ، موسیقی و الهیات تمرکز دارد، در حالی که دانشکده  باگنور رجیس تمرکز بر آموزش، بازرگانی، و مدیریت و گردشگری دارد.دانشگاه چیکستر یکی از بهترین دانشگاه های انگلستان برای  رضایت دانشجویان در کشور است و همچنین میزان اشتغال  وتحصیل فارغ التحصیلان بسیار بالا می باشد. مرکز ریاضیات دانشگاه در حال حاضر با بیش از ۳۰ کشور همکاری می کند و شهرت بین المللی برای برتری دارد. فرودگاه گاتویک یک ساعت با قطار است و دسترسی به فرودگاه هیترو نیز قابل دسترسی می باشد. فرودگاه ساوتهمپتون نزدیکترین فرودگاه به دانشگاه چیچستر است و از طریق زمینی ۴۵ دقیقه  تا دانشگاه فاصله دارد .

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه چیچستر دو رویداد بین المللی را در ماه سپتامبر اجرا می کند و همچنین یک برنامه «فردی برای فرودگاه» وجود دارد که دانشجویان فعلی برای کمک به ورودی ها و انتقال دانشجویان به دانشگاه انجام می گیرد. جلسات پشتیبانی رایگان زبان انگلیسی بین المللی آکادمیک در طول ترم ارائه می شود و همچنین دوره های آمادگی زبان انگلیسی برای دوره کارشناسی در مطالعات بین المللی انگلیسی نیز ارائه داده می شود.

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه چیچستر برای سال ۲۰۲۰:

 رتبه ۷۱ در راهنمای the Times University Guide

 رتبه ۷۳ در راهنمای the Guardian University Guide

این دانشگاه در سال ۲۰۱۳ به عنوان بهترین دانشگاه ساندی تایمز برای حمایت دانش آموزان شده است. این دانشگاه همچنین در تدریس مطالعات اجتماعی، مطالعات فرهنگی، هنرهای نمایشی و ورزش به خوبی عمل می کند. در چارچوب تعالی تحقیقات سال ۲۰۱۴، تقریبا ۱۵٪ از تحقیقات ارائه شده توسط دانشگاه چیچستر به عنوان "جهانی پیشرو" شناخته شده اند.

محل اقامت

دانشگاه چندین سالن اقامت در هر محوطه دانشگاه برای دانشجویان ارائه می دهد. تیم پشتیبانی دانشگاه میتواند به دانش آموزان در یافتن محل اقامت اجاره ای ، زندگی با صاحب خانه یا خانواده میزبان یاری کنند. دانشجویان می توانند برای بهبود مهارت های زبان انگلیسی در کلاسهای زبان انگلیسی نیز شرکت کنند.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه چیکستر در غرب ساسکس در جنوب شرقی انگلستان واقع شده  است. این دانشگاه  به تعدادی از ساختمان های تاریخی منزل می باشد. یک شهر پر رفت و آمد با  ساحلی تاریخی است که از جاذبه های گردشگری بوده و دارای سواحل بزرگ و شهرهای کوچک در نزدیکی هم می باشد

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool