Cardiff Metropolitan University

Rank 79
موقعیت جغرافیایی Cardiff, Wales
رسمی 1996
International Students 16.5%
مشهور برای هنر. ورزش. بازرگانی
شهریه بین المللی £12,000-13,500
Key Information
Location Cardiff, Wales
Established 1996
Famous Courses هنر. ورزش. بازرگانی
International Fees £12,000-13,500

بررسی اجمالی

دانشگاه کاردیف متروپولیتن سه پردیس در شهر پایتخت ولز دارد و حدود ۱۲۰۰۰ دانش آموز از ۱۴۰ کشور مختلف در حال حاضر در این دانشگاه ثبت نام کرده است. دانشکده هنر و طراحی کاردیف در سال ۱۸۶۵ تاسیس شده است و در سال ۲۰۱۱ به یک دانشگاه مستقل در ولز تبدیل شده است.این دانشگاه شهرت جهانی برای هنر و طراحی دارد و جدیدترین چارچوب تحقیقاتی پیشرفته نیز اخیرا انجام داده است. مرکز ملی دو و میدانی داخل سالن ورزشی در کاردیف، با ۱۵ فارغ التحصیل رقابت در المپیک ۲۰۱۲ لندن بوده است. این دانشگاه همچنین از ارتباطات نزدیک با صنعت و دانشگاه های بین المللی مانند موسسه هنری و طراحی سامسونگ و کالج بین المللی بازرگانی در سریلانکا و مدرسه بازرگانی لندن دارد.کاردیف متروپولیتن به طور مداوم بر رضایت دانشجویان بریتانیا تمرکز دارد و در گذشته برای تجربه دانشجویی، پشتیبانی دانشجویی و تجربه زندگی در انگلستان رتبه بندی شده است. ۰۴٪ از فارغ التحصیلان پس از اتمام تحصیل در مقطع کارشناسی، مشغول به تحصیل و یا اشتغال شده اند.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

.دانشگاه کاردیف متروپولیتین تمام خدمات ویزا، مسکن،امور بانکی و بهداشتی را برای دانشجویان ارائه می کند

رتبه بندی

رتبه بندی سال ۲۰۲۱ دانشگاه Cardiff Metropolitan University:

  • رتبه ۷۹ در راهنمای the Times University Guide 
  • رتبه ۷۲ در راهنمای  the Guardian University Guide 

دانشگاه کاردیف متروپولیتن چندین بار در سال های اخیر به عنوان دانشگاه جدید برتر ولز رتبه بندی شده است. در چارچوب تعالی پژوهشی ۲۰۱۴، این دانشگاه به عنوان بهترین دانشگاه پس از ۱۹۹۲ در انگلستان رتبه بندی شد. ۸۰٪ از تحقیقات ارائه شده دانشگاه به عنوان "جهان پیشرو" یا "بین المللی عالی" رتبه بندی شده است. 

محل اقامت

بیش از ۱۰۰۰ اتاق فردی و گروهی و ۷۰۰ اتاق دانشجویی دیگر در نزدیکی محوطه دانشگاه برای دانشجویان قابل دسترس است که ۳ کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارند  و دانشجویان میتوانند از میان گزینه های اثقامتی، محل اقامت خود را انتخاب نمایید

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه کاردیف متروپولیتن دارای سه محوطه اصلی است: پردیس سینکوئید، محوطه دانشگاه هوارد و محوطه دانشگاه لندف که همه آنها در ۵ کیلومتری مرکز شهر کادیف قرار دارند. کاردیف پایتخت ولز است وحدود دو ساعت تا غرب لندن با قطار فاصله دارد.یکی از بزرگترین شهرهای انگلستان، کاردیف بزرگترین که قلعه های  شهر در جهان را به خود اختصاص داده است و دارای معماری مدرن مانند استادیوم هزاره و سنند است. این شهر دارای یک محیط شبانه و فرهنگی قوی است. در خارج از شهر، ولز برای چشم انداز زیبا از قلعه ها در خط ساحلی جنوب ولز تا کوه های بیکنز بریکن معروف است.

You might also be interested in

دانشگاه کاردیف متروپولیتن به عنوان دانشگاه سال ولز انتخاب شد

دانشگاه کاردیف متروپولیتن از طرف راهنمای دانشگاه تایمز و ساندی تایمز به عنوان دانشگاه سال ولز برای سال ۲۰۲۱ انتخاب شده است.Read more

کمبریج در راهنمای دانشگاه ۲۰۲۱ تایمز و ساندی تایمز رتبه اول را کسب کرد

دانشگاه کمبریج برای هشتمین سال متوالی در رده اول Times and Sunday Times Good University قرار گرفت.Read more

Wales پنج دانشگاه برتر در

 Wales اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه های Read more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool
  • Study at University of Birmingham