University of Buckingham

Rank 89
موقعیت جغرافیایی Buckingham, England
رسمی 1983
International Students 48.4%
مشهور برای مدارک دو ساله ، پزشکی ، روانشناسی ، حقوق ، تجارت ، رایانه ، آموزش و علوم انسانی
شهریه بین المللی £17,160-36,200
Key Information
Location Buckingham, England
Established 1983
Famous Courses مدارک دو ساله ، پزشکی ، روانشناسی ، حقوق ، تجارت ، رایانه ، آموزش و علوم انسانی
International Fees £17,160-36,200

بررسی اجمالی

دانشگاه باکینگهام ، مستقر در جنوب شرقی انگلیس ، در رتبه of دومی برای آموزش تعالی انگلیس قرار دارد. باکینگهام با افتخار مستقل و غیر انتفاعی است و دوره هایی را در زمینه بهداشت ، تجارت ، محاسبات ، آموزش ، علوم انسانی ، حقوق ، پزشکی ، روانشناسی و امنیت و امنیت متفقین ارائه می دهد. این دانشگاه یکی از معدود دانشگاه های انگلیس است که تقریباً در تمام دوره ها تاریخ شروع سپتامبر و ژانویه را ارائه می دهد.

دانشگاه مستقر در باکینگهام در یک محوطه کنار رودخانه ، دانشگاه تنها 20 دقیقه با ایستگاه مرکزی میلتون کینز فاصله دارد و با جاده کوتاه از بیستر ، آیلسبوری ، بانبوری و نورتهمپتون فاصله دارد. پارکینگ رایگان در محل وجود دارد و موقعیت مکانی آن به معنای دسترسی آسان لندن و آکسفورد است.

آموزش های کلاس کوچک برنده جوایز تضمین می کنند که هر دانش آموز با نام شناخته شده است و در طول تحصیل از جمله معلمان شخصی اختصاصی پشتیبانی می شود. به عنوان پیشگامان دوره دو ساله ، باکینگهام یک نسخه متراکم از مدرک سنتی سه ساله ارائه می دهد ، بدین معنی که می توانید یک مدرک افتخاری کامل کسب کنید و یک سال کل تحصیلات خود را کامل کنید. از طرف دیگر ، می توانید مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد خود را فقط در سه سال بگذرانید: در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

این دانشگاه همچنین اولین دانشکده پزشکی خصوصی انگلیس را تأسیس کرد که اخیراً شورای پزشکی عمومی (GMC) را به تصویب رساند. GMC از باکینگهام به دلیل "پشتیبانی عالی حرفه ای ، دانشگاهی و معنوی که در سراسر دانشگاه و محیط های یادگیری بالینی گسترش می یابد ، قدردانی کرد.

فداکاری دانشگاه به کیفیت تدریس و زندگی دانشجویی موجب شده است که توسط دانشجویان و نظرسنجی های ملی از درجه بالایی برخوردار شود. این شامل قرار گرفتن در رتبه 1 برای رضایت دانشجویی به مدت چهار سال است.

1 + 2 دوره های پایه و کارشناسی ارشد

دانشگاه باکینگهام گزینه ای منحصر به فرد unique 1 + 2 (برنامه بنیادی و کارشناسی ارشد با افتخارات فقط در سه سال) ارائه می دهد. این امر به دلیل ساختار اصطلاحات ابتکاری باکینگهام امکان پذیر است ، اما منجر به افزایش حجم کار برای دانش آموزان خود به صورت روزانه نمی شود. مسیرهای بنیاد در تجارت ، حقوق ، محاسبات ، اقتصاد ، حسابداری و امور مالی و روزنامه نگاری موجود است.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

دانشگاه باکینگهام دوره ها و کلاسهای مختلفی را برای کمک به دانشجویان برای تنظیم زندگی در انگلیس فراهم می کند. علاوه بر این ، یک مرکز زبان انگلیسی برای شهریه بیشتر در دانشگاه های دانشگاهی ، تجاری و کتبی در دسترس است. باکینگام با بیش از نیمی از دانشجویان خود از خارج از کشور ، سابقه ای درخور تحقق الزامات دانشجویان بین المللی خود دارد.

برنامه های دانشگاه می توانند بصورت رایگان و از طریق وب سایت آن برای کلیه مقاطع تحصیلی بصورت آنلاین انجام شود.

رتبه بندی

 •  رتبه ۱۰۸ در راهنمای تایمز ۲۰۲۱

1st for Upholding Free Speech, Free Speech University Rankings 2018 (Spiked) 

باکینگهام جامعه دانشجویی متنوعی دارد و بحث و گفتگو ، گفتگو و به اشتراک گذاری ایده ها را ترغیب می کند. بیش از نیمی از دانشگاه های Spiked مورد بررسی و گفتار و ایده های سانسورگرانه قرار گرفتند. ما معتقدیم که همه دانشگاه ها باید به شدت از آزادی بیان محافظت کنند. ما حتی یک انجمن گفتار آزاد هم داریم که توسط دانشجویان ما تأسیس شده است.

 

Top 4 for Student-Staff ratio (The Times and Sunday Times Good University Guide 2019)

کینگهام اندازه کلاس را کوچک نگه دارید تا در جمع گم نشوید. به شما یک معلم شخصی اختصاص داده می شود تا در هر قدم از شما پشتیبانی کند ، و تیم های پشتیبانی دانشگاهی و دانشجویی اطمینان حاصل می کنند که از ابزارهایی برای موفقیت در تحصیلات خود برخوردار هستید.

1st for Teaching Excellence (The Times Higher Education metrics ranking 2017) 

به دانشگاه باکینگهام در چارچوب تعالی تدریس (TEF) به طلا تعلق گرفت ، و در هر شش گروه به رتبه های "دو برابر مثبت" رسید. رتبه بندی دانشگاه جهانی آموزش عالی تایمز سپس رتبه دانشگاه های انگلستان را در TEF قرار داد و ما را در صدر جدول قرار داد. برای یک تجربه یادگیری عالی ، باکینگهام را انتخاب کنید.

محل اقامت

با وجود طیف گسترده ای از اتاق های موجود در پردیس های زیبا ، می توانید در حالی که تقریباً در همه ی اقدامات باقی مانده استراحت کنید - و مهمترین آن ، اسکان برای دانشجویان سال اول * است.

- Buckingham Campus

دانشگاه متعلق به کلیه محل های اقامت خود است و شما یا در محوطه دانشگاه مستقر خواهید بود (جایی که بسیاری از اتاق ها در آن قرار دارند) یا در این نزدیکی هست. کلیه هتل ها در فاصله ۲۰ -۱۵ کیلومتری از مرکز شهر قرار دارند. از میان حمام های اختصاصی یا مشترک ، گزینه های مختلط و تک جنسیتی ، مکانهای کنار رودخانه و بلوک های ساکت مشخص را انتخاب کنید. اتاق ها کاملاً مبله و دارای حرارت مرکزی ، دارای Wi-Fi و دسترسی به وسایل آشپزی هستند. بیشتر آنها یخچال کوچک نیز دارند. اتاق و امکانات معلول در دسترس است.

- Crewe Campus

محل اقامت Crewe در فاصله پنج دقیقه ای از محوطه دانشگاه ، ۷۹۰ اتاق در سالن غرفه تازه ساخته شده دارد. با تهیه محل اقامتی راحت و پذیرایی ، با فضاهای پر جنب و جوش عمومی و امکانات مدرن (از جمله وای فای پر سرعت) ، مطمئناً در این اقامتگاه خانه ای آرامش بخش پیدا خواهید کرد.

 مهلت درخواست اعمال می شود.

موقعیت جغرافیایی

باکینگهام در قلب انگلیس جنوب شرقی قرار دارد ، شهری که ۵۰ مایل با لندن و ۲۰ مایل با آکسفورد فاصله دارد. نزدیک به تعدادی از فرودگاه های اصلی بین المللی است و پیوندهای حمل و نقل محلی قوی هستند. در طی ۴۰  سال گذشته به سرعت رشد کرده است.

شهرهایی مانند آکسفورد و میلتون کینز با ماشین ۳۰ دقیقه با هتل فاصله دارند. 

مکان های نزدیک درباکینگهام عبارتند از:

Silverstone, the home of the British Grand Prix, Stowe Landscape Gardens, Bicester Village Shopping Outlet and Towcester Racecourse 

You might also be interested in

اعلام نتایج بررسی ملی دانشجویان برای سال ۲۰۲۰

اعلام نتایج بررسی ملی دانشجویان ۲۰۲۰ در مورد دانشگاه های انگلستانRead more

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen