University of Brighton
University of Brighton

رتبه

University of Brighton Ranking

123

موقعیت جغرافیایی

University of Brighton Location

South England

University of Brighton

رتبه

University Ranking

123

موقعیت جغرافیایی

Img

South England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Brighton and Eastbourne, England
رسمی 1992
درصد دانشجویان بین المللی 13.7%
مشهور برای هنر، مد، معماری، مهندسی، علوم بهداشتی، مهمانداری و گردشگری و علوم ورزشی
شهریه بین المللی £12,900-14,040
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Brighton and Eastbourne, England
رسمی 1992
درصد دانشجویان بین المللی 13.7%
مشهور برای هنر، مد، معماری، مهندسی، علوم بهداشتی، مهمانداری و گردشگری و علوم ورزشی
شهریه بین المللی £12,900-14,040

بررسی اجمالی

دانشگاه بریتون یک دانشگاه چند دانشگاه در سواحل جنوبی زیبای انگلستان در برتون و ایستبورن است. هر کجا که هستید، در نزدیکی ساحل و حومه شهر قرار می گیرید و به آسانی در لندن و اروپا قرار دارید. این دانشگاه دارای دانشگاهی متنوع و بیش از ۲۱۰۰۰ دانش آموز است، از جمله حدود ۳۰۰ دانشجوی بین المللی و اتحادیه اروپا از بیش از ۱۵۰ کشور. می باشنددوره های آموزشی نوآورانه و در سطح جهان مرتبط هستند، توسط آخرین مشاغل تحقیقاتی و صنعت مطلع می شوند و پروژه ها و محل های کار را در انگلستان و خارج از کشور ادغام می کنند. نه تنها دانش آموزان از سرمایه گذاری مداوم مالی در تسهیلات و تکنولوژی سود می برند، بلکه تدریس نیز دارای بالاترین سطح توصیه شده است. تجربه یادگیری و محیط زیست کمک خواهد کرد که دانش آموزان در زمینه شغلی خود به موفقیت برسند.تقریبا تمام دوره های آموزشی فرصت های یادگیری مربوط به کار را فراهم می کنند، و بسیاری از آنها فرصت های شغلی را تا یک سال ارائه می دهند. شما می توانید تجربه و مهارت های بیشتری را از طریق کار پروژه، داوطلب شدن یا پیوستن به شبکه های کارآفرینی محلی و دیگران ایجاد کنید. بیش از ۵۰ نفر از اعضای حرفه ای دوره های برایتون را تأیید می کنند و ۹۴.۴٪ فارغ التحصیلان در طی شش ماه پس از اتمام دوره، در حال تحصیل یا آموزش هستند

خدمات برای دانشجویان بین المللی

قبل و در هنگام ورود، یک برنامه راهنمایی رایگان و خدمات مشاوره در مورد ویزا، مسکن و مسائل مربوط به آن برای همه دانشجویان بین المللی در دسترس است. مشاوران آموزش دیده مشاوره شخصی را در زمینه های مختلفی از قبیل ویزا، مسکن، بهداشت و امور مالی، و راهنمایی در مورد زندگی روزمره در انگلستان ارائه می دهند و تمامی دانشجویان بین المللی یک معلم خصوصی را اختصاص می دهند و می توانند از زبان انگلیسی آزاد هر زمان که بخواهید موضوعی را که میخواهید در مورد بحث مطرح شود، خدمات پشتیبانی را ایجاد کنید.علاوه بر این، تمام دانشجویان بین المللی جدید دعوت شده اند تا برنامه ی جهت گیری را برای کمک به انطباق با زندگی در انگلستان دعوت کنند. این یک راه عالی برای دیدار با دیگر دانشجویان جدید است، دانستن دانشگاه و پیوستن به رویدادهای اجتماعی.دانش آموزان همچنین دسترسی به کتابخانه ها، مراکز رسانه ای، اتاق های کامپیوتر، پردیس و مرکز دانشجویی، محیط آموزشی آنلاین دانشگاه ها را دارند.

رتبه بندی

رتبه بندی سال ۲۰۱۹ دانشگاه University of Brighton:

رتبه ۱۲۳ در راهنمای the Times University Guide 
رتبه ۱۱۴ در راهنمای the Guardian University Guide 

برایتون  در سال ۲۰۰۹ توسط دانشگاه تایمز دانشگاه سال نامگذاری شد و با پیروی از آخرین چارچوب تحسین برانگیز تحقیقات در سال ۲۰۰۴، برایتون در رتبه یازدهم از ۱۲۸ دانشگاه های انگلیس قرار گرفت. براون اغلب به عنوان یکی از رهبران بریتانیا در هنر و طراحی شناخته می شود.

رشته تحصیلی برتر  دانشگاع برایتون:

رتبه ۵ مدیریت برای اطلاعات *
رتبه ۵ برای کار شغلی *
رتبه ۱۲ برای علوم ورزشی **
رتبه ۱۶ برای پزشکی (BSMS) **
رتبه ۱۷ برای تحصیلات ***
رتبه ۱۷ برای فیزیوتراپی *
رتبه ۱۸ برای معماری ***
رتبه ۱۸ برای برنامه ریزی ساختمان و شهر **
رتبه ۱۸ برای مد و پارچه **
رتبه ۲۰ برای هنر **
* راهنمای کامل لیگ های لیگ جداول ۲۰۱۸
** جدول جداول دانشگاه گاردین ۲۰۱۸
*** جدول جداول دانشگاه سانتا تایمز ۲۰۱۷

محل اقامت

بیش از ۲۰۰۰ مکان در سالن های دانشگاهی در برایتون و ایسبرون وجود دارد و قیمت ها از ۱۳۱ پوند به صورت خودكار آغاز می شود. این دانشگاه ۴۰۰ اتاق در بخش خصوصی را مدیریت می کند و مسکن مستقل در دسترس است. روزهای یافتن خانه کمک می کند تا دانشجویان خانه های اجاره شده و خانه های خصوصی را پیدا کنند.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه بریتون در سواحل جنوب انگلیس گسترش یافته است، با سفرهای عالی به لندن و اروپا سفر می کند. قطار به لندن کمتر از یک ساعت طول می کشد و فرودگاه گاتویک کمتر از ۳۰ دقیقه است.برتون یک شهر مشهور برای اجتماعی شدن است که شامل بسیاری از باشگاه ها، سالن های موسیقی زنده، مغازه ها، رستوران ها، کافه ها، گالری ها و موزه ها است. برتون و ایستبورن جالب و امن هستند، با آب و هوای بهتر از متوسط، سواحل برنده جایزه و پارک ملی جنوبی در این نزدیکی هست.

 

فارغ التحصیلان

  • Keith Tyson (برنده جایزه ترنر)
  • John Pasche (The Rolling Stones tongue و lip motif طراح هنری)
  • Tanya Streeter (قهرمان غواصی جهان)
  • Paddy Considine (بازیگر)

You might also be interested in...

اعطای جوایز برای نامزدهای دانشگاه آموزش تایمز ۲۰۱۷

اعطای جوایزتحصیلی ۲۰۱۷ Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

  • Study at University of Glasgow
  • Study at University of Kent
  • Study at University of Oxford
  • Study at University of East Anglia
  • Study at London School of Economics
  • Study at University of Liverpool