University of Brighton
University of Brighton

رتبه

University of Brighton Ranking

120

موقعیت جغرافیایی

University of Brighton Location

South England

University of Brighton

رتبه

University Ranking

120

موقعیت جغرافیایی

Img

South England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Brighton and Eastbourne, England
رسمی 1992
درصد دانشجویان بین المللی 13.7%
مشهور برای هنر، مد، معماری، مهندسی، علوم بهداشتی، مهمانداری و گردشگری و علوم ورزشی
شهریه بین المللی £13,416-15,156
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Brighton and Eastbourne, England
رسمی 1992
درصد دانشجویان بین المللی 13.7%
مشهور برای هنر، مد، معماری، مهندسی، علوم بهداشتی، مهمانداری و گردشگری و علوم ورزشی
شهریه بین المللی £13,416-15,156

بررسی اجمالی

دقیقاً مانند شهری که ما از آن به عنوان خانه می نامیم ، دانشگاه برایتون مکانی است که ایده های مختلفی با آنها ملاقات می کند. مکانی که در آن نظرات و دیدگاههای دنیا برای الهام بخشیدن به خلاقیت جمع می شوند. ما دانش آموزان خود را تشویق می کنیم تا مباحثی را که بیشتر از همه شما را هیجان زده می کنند کشف کنند ، سپس ابزارها و پشتیبانی لازم را برای کشف عمیق در اختیار شما قرار دهند.

دوره ها ابتکاری و مرتبط با سطح جهانی هستند که با جدیدترین مشارکت های تحقیقاتی و صنعتی به آنها اطلاع داده می شوند. ما بر یادگیری دستی تأکید می کنیم ، ارتباطات بسیار خوبی با مشاغل داریم و مکانهای با حقوق و فرصت های تجربه کار در انگلستان و خارج از کشور را ارائه می دهیم.

با بیش از ۵۰ سازمان حرفه ای که دوره های ما را تأیید می کنند ، دانشجویان همچنین می توانند یک مدرک تحصیلی اضافی ، مجوز تمرین یا معافیت از امتحانات حرفه ای کسب کنند. این تجربیات یادگیری و محیط ما به دانشجویان ما کمک می کند تا در مسیرهای شغلی انتخابی خود ، رقابتی رقابتی داشته باشند.

ما یک دانشگاه چند دانشگاه هستیم که در ساحل زیبای جنوب شرقی انگلیس واقع شده و فقط یک ساعت از لندن فاصله دارد. برایتون به تازگی در شهرهای دانشجویی انگلیس در رده های برتر قرار گرفت (کیو اس بهترین شهرهای دانشجویی) و همچنین به عنوان شادترین شهر انگلیس برای دانشجویان نامگذاری شد. ۹۳ ٪ دانشجویان دانشگاه برایتون و دانشگاه سوسکس که در نشنال سروی ۲۰۱۹  بررسی شدند همچنین گفتند که آنها از تحصیل و زندگی شهری "بسیار خوشحال هستند".

در دانشگاه برایتون کاوش کنید. مکانی مثل هیچ کس دیگر.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

برایتون به تازگی در رده بندی ۲۰ دانشجویان برتر جهان در رتبه بندی کیو اس قرار گرفته است ، ارزیابی چگونگی استقبال و مجهز بودن ما به عنوان مکانی برای دانشجویان بین المللی. قبل و بعد از ورود شما ما خدمات تخصصی و مشاوره ای را از متخصصان آموزش دیده در مورد ویزا ، اسکان ، مشاغل ، پشتیبانی ، بهداشت و رفاه ارائه می دهیم تا یک انتقال راحت به دانشگاه ارائه شود. ما همچنین راهنمایی هایی در مورد زندگی روزمره در انگلستان و دسترسی به استفاده از خدمات پشتیبانی رایگان زبان انگلیسی ما در تمام مدت زمان شما با ما ارائه می دهیم.

علاوه بر این ، از همه دانشجویان بین المللی جدید دعوت می شود تا در یک برنامه جهت یابی شرکت کنند تا به شما در تطبیق زندگی با انگلستان کمک کند. این برنامه شامل یک سرویس انتخاب فرودگاه ، مذاکرات و کارگاههای آموزشی برای کمک به شما در حل و فصل است. و فرصتهای زیادی برای دیدار با دانشجویان جدید دیگر ، آشنایی با دانشگاه و پیوستن به رویدادهای اجتماعی.

رتبه بندی

 • رتبه ۱۲۲ در راهنمای the Times University Guide در سال ۲۰۲۰  
 • رتبه ۱۱۴ در راهنمای the Guardian University در سال ۲۰۲۰ 

به دنبال آخرین چارچوب تعالی تحقیقات در سال ۲۰۱۴ ، برایتون در رتبه ۲۷  از ۱۲۸ دانشگاه انگلستان برای تأثیرگذاری برجسته تحقیق در جهان قرار گرفت. ما همچنین به دلیل داشتن برنامه های هنری و طراحی خود بسیار مشهور هستیم و یک رتبه بندی اخیر ما را در رتبه هشتم در انگلیس و ۴۰ رتبه برتر در سطح جهان برای برنامه های هنری و طراحی (کیو اس ۲۰۱۹ ) قرار داده است.

برایتون نیز به دلیل تعهد خود به پیشرفت و پیشرفت در جهت پایداری ، در رتبه ۲۵ جدول جداول لیگ دانشگاه و مردم است.

محل اقامت

بیش از ۲۰۰۰ مکان در سالن های دانشگاهی در برایتون و ایسبرون وجود دارد و قیمت ها از ۱۳۱ پوند به صورت خودكار آغاز می شود. این دانشگاه ۴۰۰ اتاق در بخش خصوصی را مدیریت می کند و مسکن مستقل در دسترس است. روزهای یافتن خانه کمک می کند تا دانشجویان خانه های اجاره شده و خانه های خصوصی را پیدا کنند.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه برایتون دارای چهار پردیس در امتداد ساحل جنوب شرقی انگلیس در برایتون و ایست‌بورن، در دسترس از ساحل ، حومه شهر و طی یک ساعت با قطار به مرکز لندن و کمتر از ۳۰ دقیقه با فرودگاه بین المللی گاتویک است.

برایتون به دلیل مستقل بودن و استقبال از ترکیبی از فرهنگ ها ، ملیت ها و مذاهب مشهور است ، به این معنی که شما بدون توجه به کشور یا پیشینه خود در خانه خواهید بود. این همچنین یک شهر دانشجویی واقعی است ، که ۱۴٪ از مردم در اینجا دانشجو زندگی می کنند. شهرت آن برای تفریح بی معنی است ، اما به داشتن تفکر پیشرو نیز شناخته می شود ، راه را در هنرها ، فناوری خلاق و محیط زیست پیش می برد.

فارغ التحصیلان

 • Dato Ir.Abdule Rahim Abu Bakar (معاون سابق پتروشیمی پتروشیمی پتروشیمی ، مالزی)
 • John Pasche (طراح هنر ، از جمله نقوش زبان و لب Rolling Stones)
 • Lin Cheung (طراح مدالهای پارالمپیک لندن 2012)
 • Cressida Cowell (نویسنده کودکان "How to Train Your Dragon" ، که بعداً به مجموعه ای از فیلم های انیمیشن بدل شد)
 • Julien Macdonald OBE (Designer)
 • Dr Hong Lu OBE (رئیس هیئت امنای ، پروژه توسعه آموزش چینی)
 • Rachel Whiteread CBE ( هنرمند وبرنده جایزه  ترنر)

You might also be interested in...

اطلاعات لازم در مورد تحصیل در رشته حقوق در انگلستان

اگر دانشجوی بین المللی هستید که یک مدرک کارشناسی غیر قانونی را گذرانده اید اما مایل به تبدیل شدن به یک وکیل ، وکالت یا وکالت هستید ، باید یک دوره تبدیل… Read more

اعطای جوایز برای نامزدهای دانشگاه آموزش تایمز ۲۰۱۷

اعطای جوایزتحصیلی ۲۰۱۷ Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool