Arts University Bournemouth
Arts University Bournemouth

رتبه

Arts University Bournemouth Ranking

54

موقعیت جغرافیایی

Arts University Bournemouth Location

South England

Arts University Bournemouth

رتبه

University Ranking

54

موقعیت جغرافیایی

Img

South England

اضافه کردن به علاقه مندی ها

Arts University Bournemouth

اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Bournemouth, England
رسمی 1884
درصد دانشجویان بین المللی 10.4%
مشهور برای هنرهای زیبا. تولید فیلم. انیمیشن. آرایش برای رسانه ها و عملکرد. اجرای صحنه و طراحی 
شهریه بین المللی £16,500
اطلاعات کلیدی
موقعیت جغرافیایی Bournemouth, England
رسمی 1884
درصد دانشجویان بین المللی 10.4%
مشهور برای هنرهای زیبا. تولید فیلم. انیمیشن. آرایش برای رسانه ها و عملکرد. اجرای صحنه و طراحی 
شهریه بین المللی £16,500

بررسی اجمالی

دانشگاه هنر بورنمورث یک دانشگاه  پیشرو در زمینه صنایع خلاق است و خلاقیت را به سمت حرفه ای تبدیل می کند. ما با موضوعات خلاقانه خود ، دانشجویان را به کنجکاوی، ریسک پذیری و ماجراجویی تشویق می کنیم.دانشگاه هنر بورنمورث یک دانشگاه عملی برای فارغ التحصیلان ما برای لذت بردن از شغلی با ارزش است. فارغ التحصیلان ما با داستانهای باور نکردنی از کارهایی که انجام داده اند، کسب و کارهایی که ایجاد کرده اند و جایزه هایی که دریافت کرده اند ،مایه افتخار دانشگاه شده اند . همکاری های ما فراتر از دوره های تحصیلی نگاهی گسترده بین دانشگاه و ارتباط با صنعت خلاق را ایجاد می کند فرهنگ سازنده پر جنب و جوش ما در قلب همه کارهایی است که ما در کنار تعهد به حرفه هنر داریم.با تفکر نوآورانه ما برای حمایت از جوامع و شرکت های اجتماعی در داخل و خارج از کشور استفاده می کنیم. ما دروازه ای به صنایع خلاق ۹۲ میلیارد پوند در انگلستان که در حال رشد سریع تر از کل اقتصاد انگلستان است را ارائه می کنیم .ما به طور مداوم نتایج قابل توجهی در زمینه استخدام به دست می آوریم زیرا کیفیت آموزش ما و محوطه دانشگاه و امکانات ما دانشجویان را برای اشتغال آماده می کند و بیش از ۹۸٪ از رصد از فارغ التحصیلان ما در شش ماه پس از فارغ التحصیلی استخدام شده و یا تحصیلات عالی انجام داده اند.کارکنان ما استثنایی هستند. آنها معلمان، محققان، تمرین کنندگان صنعت و تکنسین های الهام بخش هستند که همه در اینجا برای حمایت از دانش آموزان در تحصیل و کمک به آنها در دستیابی به نتایجی عالی هستند.ما جایزه کیفیت تدریس را برای ارائه آموزش، یادگیری و نتایج به طور مداوم برای دانش آموزانمان دریافت کردیم.

خدمات برای دانشجویان بین المللی

در حال حاضر حدود ۴۰۰ دانشجوی بین المللی از بیش از ۶۰ کشور در این دانشگاه ثبت نام کرده اند. دفتر بین المللی یک سیاست باز "درب باز" دارد، که دانش آموزان می توانن در امور تحصیلی و شخصی و اقامت و ویزا مشاوره کنند.دانش آموزان همچنین از زبان انگلیسی برای انتصاب اهداف تحصیلی، جامعه دانشجویی بین المللی به عنوان بخشی از اتحادیه دانشجویان، سفیران کشور استفاده کنند. شرکت در رویدادها  و بخشهای حرفه ای از دیگر خدمات دانشجویی دانشگاه می باشد

رتبه بندی

رتبه بندی دانشگاه هنر بورنموث برای سال ۲۰۲۰:

رتبه ۴۳ در راهنمای the Times University Guide

دانشگاه هنر بورنموث به طور مداوم برای رضایت دانشجویان و چشم انداز فارغ التحصیلان نمره بالایی دارد. اخیراً ای یو بی توسط چارچوب تعالی تعالی امتیاز استاندارد طلا را به دست آورد.

محل اقامت

تعدادی از سالن های اقامت وجود دارد، هر کدام از چیزهای شگفت انگیز از شلوغی مرکز شهر و یا محل های آرام مسکونی ارائه می شود. آپارتمان های استودیویی مدرن و سنتی و خانه های مسکونی مشترک برای دانشجویان موجود است اقامتگاه های ما عبارتند از:

- جاده لانگدون لنزودن، مرکز شهر بورنموث
- Madeira Road، Lansdowne، مرکز شهر بورنموث
- Hurn House، Lansdowne، مرکز شهر بورنموث
- Winton Halls Wimborne Road، Winton
- George Close Ensbury Park
در عوض، تعدادی از دانشجویان سال اول ما برای اقامت در مکان های مشترک اجاره ای در مناطق مانند مرکز شهر بورنموث، وینتون، چارمینستر و انسبی پارک می توانند زندگی می کنند. زندگی در محل اقامت اجاره ای خصوصی اغلب می تواند ارزان تر باشد،بسیاری از دانشجویان در طول زمان خود در در همان خانه اقامت دارند.

موقعیت جغرافیایی

دانشگاه هنر بورنموث دربورنموث واقع شده است که توسط بریتانیا سفر، جایزه بهترین شهر ساحلی در انگلستان دریافت کرده است. بورنموث یک جامعه چند فرهنگی پر جنب و جوش با جشنواره های دریایی و هنرهای معاصر بورنموث خانه هنرهای بورنموث می باشد. دانشگاه بین بورنموث و پوله مستقر شده است، بنابراین از سرگرمی های هر دو شهر میتوانید استفاده کنید. برنامه های شبانه ما معروف، صحنه های پرطرفدار هنر و زیبایی طبیعی برجسته ای داریم.بورنموث با سواحل ، جنگل جدید و سواحل دریائی احاطه شده است و یک شهر دانشجویی پر جنب و جوش بشمار می آید و تا لندن تنها ۲ ساعت فاصله دارد.دانشگاه محوطه خیره کننده برای متخصصان با فضای معماری برای خلاقان هنر طراحی کرده است. ما در زمینه تکنولوژی و فضای صنعت استاندارد سرمایه گذاری کلانی انجام می داده ایم و شما را برای زندگی در صنایع خلاق آماده می کنیم. شما با استفاده از تجهیزات و امکانات می توایند دنیای واقعی را لمس کنید.ما یک کتابخانه بی نظیر که کاملا به هنرهای خلاقانه و یک گالری اختصاص دارد که می توانید آثار الهام بخش از هنرمندان معروف را در آن بیابید. کافه در محوطه دانشگاه وجود دارد و در همجوار دانشگاه کافی های زیادی نیز دانشجویان قابل دسترس است .

فارغ التحصیلان

 • Wolfgang Tillmans (عکاس و برنده جایزه نوبل)
 • Simon Beaufoy (فیلمنامه نویس)
 • Nick Knight (عکاس)
 • Edgar Wright (کارگردان و تولید کننده)
 • Sir Peter Cook (کارگردان و فیلمنامه نویس)
 • Suri Krishnamma (سردبیر Archigram) 

You might also be interested in...

پنج دانشگاه برتر هنر در انگلستان

 در مورد پنج دانشگاه برتر هنر در انگلستان بیشتر بدانید Read more

علاقه مند برای تحصیل در این کالج

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • Study at University of Glasgow
 • Study at University of Kent
 • Study at University of Oxford
 • Study at University of East Anglia
 • Study at London School of Economics
 • Study at University of Liverpool