رشته های مهندسی در انگلستان

انگلستان دارای برخی از بهترین و بالاترین دانشگاه های مهندسی در جهان است. در مرزهای گسترده ای از حرفه مهندسی، هزاران فعالیت چالش برانگیز در زمینه هایی مانند تحقیق، توسعه، طراحی، ساخت و بهره برداری از محصولات و خدمات وجود دارد.مهندسان متعلق به یکی از بزرگترین حرفه های جهان هستند؛ مسئولیت تقریبا همه چیزهایی را که ما استفاده می کنیم، مصرف می کنیم و در هر روز شرکت می کنیم. از فعالیت های اوقات فراغت به درمان پزشکی، اما این روند بیشتر و گسترده تر از کسب و کار است که می تواند به عنوان "مهندسی" طبقه بندی شود. انتخاب دوره مهندسی مناسب و دانشگاه می تواند دشوار باشد و برای شناختن دانشگاه، برای اهداف دانشگاهی، اهداف شغلی آینده و جایی که می خواهید تخصص داشته باشید، برای درک بهتر دانشگاه بهترین است.ارتباطات همراه با سیستم های حمل و نقل مدرن، مهندسان اغلب خود را در موقعیت های کلیدی در صنعت و تجارت قرار می دهند. 
ما میتوانیم با  مشاوره رایگان در یکی از دافتر ما در لندن و یا منچستر و یا از طریق اسکایپ شما را در درخواست پذیرش برای رشته های مهندسی در انگلستان یاری کنیم 

 

تقاضا برای رشته مهندسی بسیار بالا است. در بخش های مالی، مکانیکی، فناوری اطلاعات و الکترونیک به طور خاص، کمبود های جهانی مهندسان مجاز و متعهد وجود دارد و بیکاری در میان مهندسان حرفه ای کمتر از تقریبا هر حرفه دیگری است.تنها در انگلستان، صنعت مهندسی منجر به حدود 40 درصد از تولید ناخالص داخلی آن است و بخش مهمی از اقتصاد ملی است. از موتور مسابقه تا برق خانگی، نقش مهندس بسیار مهم است. برای هر کسی که به دنبال یک آینده با ارزش با طیف گسترده ای از فرصت های شغلی است، هیچ وقت هیجان انگیز تر برای شروع حرفه ای در مهندسی وجود نداشته است.

مهندسی شیمی 

شاخه مهندسی است که با استفاده از علوم فیزیکی (مانند شیمی و فیزیک) و علوم زیستی (به عنوان مثال، زیست شناسی، میکروبیولوژی و بیوشیمی) با ریاضیات و اقتصاد، به روند تبدیل مواد خام یا مواد شیمیایی به اشکال مفیدتر یا با ارزش تر. مهندسان شیمی اطمینان حاصل می کنند که فرآیندهای ایمن، پایدار و اقتصادی در هنگام تبدیل مواد خام یا مواد شیمیایی به اشکال مفید و ارزشمند تر مدیریت می شوند.

مهندسی عمران 

یک رشته مهندسی حرفه ای است که با طراحی، ساخت و نگهداری محیط فیزیکی و طبیعی، از جمله آثار مانند پل ها، جاده ها، کانال ها، سدها و ساختمان ها، مشغول به کار است. به طور سنتی به چندین رشته شامل مهندسی محیط زیست، مهندسی ژئوتکنیک، مهندسی ساخت و ساز، مهندسی حمل و نقل، مهندسی شهرداری یا شهری، مهندسی منابع آب، مهندسی مواد، مهندسی ساحلی، نقشه برداری و مهندسی ساختمانی تقسیم شده است.

مهندسی برق

 یک رشته مهندسی است که عموما با مطالعه و کاربرد برق، الکترونیک و الکترومغناطیس در ارتباط است. این مجموعه شامل موارد زیر می باشد: قدرت، الکترونیک، سیستم های کنترل، پردازش سیگنال و ارتباطات از راه دور. معمولا مهندسی برق به منظور حل مشکلات مربوط به سیستم های برق بزرگ در مقیاس بزرگ مانند انتقال قدرت و کنترل موتور در نظر گرفته می شود، در حالی که مهندسی الکترونیک با مطالعه سیستم های الکترونیکی کوچک از جمله رایانه ها و مدارهای مجتمع

مهندسی مکانیک

یک رشته مهندسی است که اصول فیزیک و علوم مواد را برای تجزیه و تحلیل، طراحی، ساخت و نگهداری سیستم های مکانیکی اعمال می کند. این شعبه مهندسی است که شامل تولید و استفاده از انرژی حرارتی و مکانیکی برای طراحی، تولید و بهره برداری از ماشین آلات و ابزار می باشد.

مهندسی کامپیوتر ... با طراحی رایانه ها و سیستم های کامپیوتری مشغول به کار است. این ممکن است شامل طراحی سخت افزار جدید، طراحی PDA ها، USB ها یا استفاده از کامپیوتر ها برای کنترل یک کارخانه صنعتی باشد. مهندسان کامپیوتر همچنین ممکن است بر روی یک نرم افزار سیستم کار کنند. با این حال، طراحی سیستم های نرم افزاری پیچیده اغلب دامنه مهندسی نرم افزار است، که معمولا به عنوان یک نظم جداگانه محسوب می شود.

مهندسی مکاترونیک

یک رشته مهندسی است که با همگرایی سیستم های الکتریکی و مکانیکی همکاری می کند. چنین سیستم های ترکیبی به عنوان سیستم های الکترومکانیکی شناخته می شوند و پذیرش گسترده ای دارند. نمونه هایی از جمله سیستم های تولید اتوماتیک، سیستم های گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع و زیر سیستم های مختلف هواپیما و خودروها هستند.

شرایط ورود برای رشته مهندسی در انگلستان

دو نوع برنامه های مهندسی در دانشگاه های انگلستان وجود دارد. لیسانس مهندسی و کارشناسی ارشد مهندسی.

 یک استاندارد ۳ ساله در مهندسی است. کسانی که دوره کارشناسی  را تکمیل می کنند، آموزش و تجربه مناسب برای درخواست برای تبدیل شدن به مهندس مجتمع دارند. با این حال، برای کسانی که مایل به تبدیل شدن به یک مهندس مجاز، لازم است به دنبال مطالعات درجه ای با مطالعات پیشرفته معادل سال نهایی یک برنامه کارشناسی ارشد باشند . بعضی از دانشگاه های انگلستان به دانش آموزان اجازه می دهند که بین سال های ابتدایی دوره  کارشناسی را به کارشناسی ارشد  تغییر دهند. مدرک کارشناسی ارشد سطح تحصیلات دانشگاهی است که دانشجویان مایل به تبدیل شدن به مهندسین مجرب می باشند. دوره های کارشناسی ارشد حداقل ۴ سال تا ۵ سال و یک سال تجربه کاری است.

- دیپلم بین المللی ۳۵ امتیاز 

- نمرات بالا در دروس فیزیک و ریاضیات 

- ۶.۵-۷.۰ آیلتس مورد نیاز 

برای تقویت سطح آیلتس خود میتوانید قبل از شروع دوره تحصیلی درکلاسهای آیلتس در مرکز لندن و منچستر شرکت کنید 

توجه داشته باشید که الزامات و شرایط ورود برای هر دانشگاهی متفاوت میباشد.

 دانشگاه های برتر انگلستان برای رشته های مهندسی در سال ۲۰۲۱ 

مهندسی عمومی

University of Bristol
University of Cambridge
Imperial College London
University of Oxford
University of Warwick
Loughborough University
Aston University
Durham University
University of Leeds
Nottingham Trent University

مهندسی عمران

University of Southampton
University of Bristol
University of Leeds
Imperial College London
University of West of Scotland
University of Bath
University of Bradford
Abertay University
University of Liverpool
Loughborough University

مهندسی مکانیک

University of Bristol
Imperial College London
University of Bath
University of Leeds
Loughborough University
University of Southampton
University of Strathclyde
University of Wales, Trinity Saint David
Heriot-Watt University
University of Sheffield

مهندسی شیمی

University of Cambridge
Imperial College London
University of Nottingham
University of Birmingham
University of Bradford
London South Bank University
University of Edinburgh
University of Bath
University of Sheffield
Lancaster University

مهندسی برق و الکترونیک

University of Southampton
University of Nottingham
Aston University
Imperial College London
London South Bank University
University of Surrey
Queen's University Belfast
Northumbria University
University of Manchester
University of Leeds

مهندسی مواد معدنی

University of Oxford
Loughborough University
University of Exeter
University of Manchester
University of Birmingham
University of Sheffield
Swansea University
Imperial College London
Sheffield Hallam University
Queen Mary, University of London

 

پشتیبانی SI-UK 

اگر قصد تحصیل در رشته های مهندسی در انگلستان را دارید ترتیب مشاوره رایگان خود همین امروز 

 تضمین پیشنهاد از سوی یکی از دانشگاه های بریتانیا با استفاده از خدمات ویژه

تحصیل در انگلستان

خدمات SI-UK سریع، قابل اعتماد و کارآمد است.مشاورین مجرب من با همکاری با دانشگاه های انگلستان می توانند با مشاوره تحصیلی ، به شما در دریافت پیشنهاد تحصیلی از یکی از دانشگاه های مورد علاقه تان یاری کنند.

Carla Termini International Business Economics at City University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen